• Promocje grudniowe
  W grudniu 10% zniżki na pierwszy wybrany zabieg z medycyny niekonwencjonalnej, akupunktury, akupresury, świecowania.
 • Rehabilitacja noworodków i niemowląt
  Metody Bobath, Vojty, badanie Prechtla, masaż Shantala
 • Rehabilitacja domowa
  Rehabilitacja domowa
  Optymalne warunki terapii w domowym zaciszu
 • Aktywność dla każdego
  Aktywność dla każdego
  Joga, gimnastyka korekcyjna, ćwiczenia ogólnousprawniające

Nasz zespół

Tekst w przygotowaniu.

Misja

Stworzyliśmy w Zabrzu nowoczesne Centrum Rehabilitacji i Medycyny Niekonwencjonalnej Favor. Naszym celem jest ulżyć w cierpieniu, zlikwidować chorobę i wspomagać zachowanie zdrowia i dobrej kondycji na każdym etapie życia człowieka - od noworotka po seniora.

Aby osiągnąć ten cel, do każdego naszego pacjenta podchodzimy w sposób holistyczny. Wykorzystując całą naszą wiedzę, wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie, dobieramy indywidualnie do każdego pacjenta metody terapii, techniki manualne, masaże oraz ćwiczenia, mające na celu nie tylko przywrócenie sprawności i likwidację samego bólu, ale przede wszystkim usunięcie jego przyczyny, tak, aby zapobiec nawrotom stanów chorobowych.

By zastosować prawidłowe leczenie, w pierwszej kolejności musi nastąpić szybka i tafna diagnoza, dlatego współpracujemy z doskonałymi specjalistami w swoich dziedzinach - ortopedą, neurologiem, reumatologiem oraz psychologiem.

W celu dopasowania jak najlepszych i najskuteczniejszych metod leczenia nasz zespół stale się rozwija, podnosi swoje kwalifikacje, wymienia doświadczeniami oraz konstultuje między sobą.

Duży nacisk kładziemy na profilaktykę, wykorzystując do tego innowacyjne, a czasami wręcz nietypowe metody leczenia i zapobiegania chorobom. Angażujemy również naszych pacjentów w aktywność fizyczną, poprzez liczne zajęcia indywidualne i grupowe. Na naszych zajęciach grupowych nie tylko dbamy o zdrowie ale po prostu przyjemnie spędzamy czas!

Jeśli tylko uznamy, że możemy poszerzyć naszą ofertę o metody i zajęcia pozwalające nam jeszcze lepiej diagnozować, leczyć i zapobiegać, na pewno to zrobimy! Jesteśmy otwarci na sugestie i wszelkie uwagi, cały czas mając przed oczami nasze motto, którym są słowa Sławomira Morożka: - "Nic lepszego człowiek nie może zrobić człowiekowi niż uwolnić go od bólu".